İnsan Kaynakları

Açık Pozisyonlar

Aşağıdaki sayfadan hastanemizdeki açık posizyonları görerek Kariyer.net üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz:

Kariyer.net ilan sayfasına gitmek için tıklayın

Eğitim ve Gelişim

Eğitimlerimiz “Oryantasyon Eğitimleri, Kurum İçi ve Kurum Dışı” olmak üzere gruplara ayrılmaktadır. 

Hastanemize yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız; ilk gün genel oryantasyon ve kalite oryantasyon eğitimi çerçevesinde hastanenin tanıtımı, kişisel gelişim ve uyum eğitimlerinin dahil olduğu 20 başlıkta bir günlük programın ardından işbaşı yapmaktadırlar.

Bölüm oryantasyon eğitimi, işe yeni başlayan çalışma arkadaşımıza işe başladığı günden deneme süresi sonuna kadar devam eden bir süreçtir.

Sağlık hizmeti sunumunun en üst seviyede gerçekleşmesi ve bunun sürekliliğini sağlamak amacıyla, tüm çalışanların katılımları ile gerçekleşen eğitimler ve bölüm bazlı gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.

Çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerinin desteklenmesi için kurum dışı yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılımlar gerçekleşmektedir.

Kariyer Planlama

1998 yılında başladığımız sağlık sektöründeki yolculuğumuza, yenilenen ve büyüyen yapımız ile daha dinamik ve heyecanla devam ediyoruz. 

Hastanemizdeki yönetici pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımızın tamamına yakını o pozisyona kurum içi terfi ile gelmiştir. Bundan dolayı her çalışma arkadaşımız performansına bağlı olarak, terfi edebileceğini bilerek ve bunu yaşayarak çalışır.

Kurum içinde yönetici pozisyonu boşluğunda ilk tercihimiz iç dinamiklerimizdeki çalışma arkadaşlarımız, daha sonra ilan ile dış dinamiklerden aday aranır.

Ücret ve Ek Olanaklar

Ücret: Net ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Hastanemizde çalışanların ücretleri; yıl içindeki performansları, eğitim, yabancı dil bilgisi ve tecrübelerine bağlı olarak değişen ücret bantları doğrultusunda belirlenmektedir. Yoğun dönemlerimizde çalışma arkadaşlarımız primler ile desteklenmektedir.

Yemek: Hastanemizde öğle yemeği servisi, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Özel Sağlık Sigortası: Çalışma arkadaşlarımız için ayaktan ve yatarak tedavi hizmeti karşılayan, hastanemizde geçerli olan özel sağlık sigortası yapılır. Çalışanlarımızın aileleri için de özel indirim içeren sigortalı olma imkânı tanınmıştır.

İşyeri Hekimi: Çalışma arkadaşlarımızın rahatsızlıklarında müdahalede bulunan ve hastalıklarının tedavisinden sorumlu işyeri hekimimiz bulunmaktadır.